logo
ul. Srebrna 80       42-202 Częstochowa  tel. 793 749 456e-mail: bramyask@wp.pl

Wycena

Montaż

Bramy w standardzie mocowane są za otworem ościeża na ścinacie lub do konstrukcji obiektu budowlanego.

Pomiar

Pomiaru bramy należy dokonać według poniższego schematu UWAGA! Przy dokonywaniu pomiarów należy zaznaczyć dokładną wysokość nadproża, grubość styropianu jeżeli jest wykorzystany do ocieplenia otworu, oraz rodzaj powierzchni montażowej. Wszelkich informacji na temat prawidłowego doboru napędu oraz parametrów technicznych, udzielą Państwu nasi technicy.

wymiary_garaz
Uwaga! Wszystkie rozmiary proszę podawać w centymetrach.

Please leave this field empty.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę ASK BIS Sp. Z O.O. z siedzibą: 42-202 Częstochowa ul. Srebrna 80
Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ASK BIS Sp. Z O.O. z siedzibą: 42-202 Częstochowa ul. Srebrna 80 za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Administratorem Państwa danych osobowych jest ASK BIS Sp. Z O.O. z siedzibą: 42-202 Częstochowa ul. Srebrna 80. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją działań marketingowych, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgód w tym zakresie. Państwa zgoda stanowi podstawę przetwarzania danych osobowych przez administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością przesyłania informacji handlowych. Dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, prawo do ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wycofania wyrażonych zgód bez podania przyczyny, kontaktując się w tym celu z Firmą ASK BIS Sp. Z O.O. z wykorzystaniem poczty e-mail lub korespondencyjnie, pod adresem: 42-202 Częstochowa ul. Srebrna 80 z dopiskiem "Dane osobowe". Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Montujemy systemy
ASK BIS Sp. Z O.O. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij